Na začátek bych rád zdůraznil, že upřednostuji u fotografování lidský přístup a nerad používám odborné výrazy, biflování fotografických pravidel a podobně. V podstatě vše, co jsem se naučil, jsem se naučil sám z cca šestileté praxe, nikoliv z nějakého kurzu nebo internetu. Rád bych vám předal co jsem se za celou dobu fotografování naučil praxí a pomohl vám pochopit co nejsnáz celkovou problematiku fotografování i techniky.
Na workshopu na vás vychrlím spoustu termínu a informací s očekáváním, se si je všechny zapamatujete. Workshop se snažím zaměřit individuálně co vás nejvíc zajímá s důrazem na co nejsnazší vysvětlení pojmů nejlépe názornou formou. Nechci dělat skupinové workshopy. Mám raději přímou komunikaci.
Workshopy nabízím různou formou. Jak přímo osobní v terénu a nebo po Skypu nebo jiné video službě. Jsem fotograf zaměřený na reportážní a portrétní fotografii fotící na techniku Nikon a Sony. V těchto oborech vám nejvíce poradím. Workshop je hlavně určený pro začínající fotografy.

Základy fotografování:
-základní pojmy “expozice, čas, clona, iso, ohnisko, vyvážení bílé”
-základní nastavení fotoaparátu pro různé žánry fotografie
-základy kompozice
-práce se světlem/bleskem
-základy reportážní fotografie, portrétu ,produktové fotografie
-případně jiné téma na kterém se předem domluvíme (lze probrat i vaší tvorbu)

Na cenu se zeptej na mailu milan@fotovrzal.com
Back to Top