Adresa: Mikulova 1572/13, Praha 11
Link na google maps  50°01'50.7"N 14°30'54.7"E

Kudy k nám - autem
Exit 2 z dálnice D1 a dále pak po ulici Chilská až k velkému kruhovému objezdu, kde odbočíme na prvním výjezdu na ulici Hviezdoslavova, kde následně zabočíme na malém kruhovém objezdu doprava na ulici Mikulova, ve které se již nachází fotoateliér. Jedná se o vchod do panelového domu, před nímž na vás ve smluvený čas již bude čekat pověřená osoba.
Parkování zdarma
Přímo před ateliérem se nachází dostatečně velké bezplatné parkoviště.
Kudy k nám - mhd
BUS 125 a 165 do zastávky "Mikulova" a následně cca 1 minutu chůze k fotoateliéru viz mapa napravo. 
nebo
Ze stanice metra C "Opatov" pěšky cca 8 minut podél ZŠ až k ulici Mikulova, ve které se nachází fotoateliér. Jedná se o vchod do panelového domu, před nímž na vás ve smluvený čas již bude čekat pověřená osoba. 
FAQ - nejčastější dotazy

Jaké máš ceny i s úprávama fotek?
Ceny u ateliérového focení počítám podle náročnosti. Cenu vetšinou počítám podle časové náročnosti, pak podle počtu vybraných fotografií se základní úpravou a podle toho, zda je domluvena pokročilá retuš. Napiš mi na milan@fotovrzal.com a pošlu ti kalkulaci.
Co je základní úprava?
Základní úprava se provádí v programu Adobe LR, upravuje se barevnost, stíny, světla kontrast atd.
Co je pokročilá retuš?
Pokročilá retuš se provádí v programu Adobe PS, edituje se třeba pokožka, oči, nos atd. Všechny fotky s pokročilou retuší mají základní úpravu.
Pošleš mi i neupravené fotky?
Neupravené fotky neposílá žádný fotograf. Občas dělám vyjímku grafikům co si fotky zpracují nebo se slibem, že se nikde fotky nezveřejní. Navíc fotím do RAWu a ten je třeba vyvolat před případným posláním.
Kdo vybírá fotky?
Po nafocení posílám náhledy fotek na Facebook do skryté složky nebo na Dropbox - z něj si následně vyberete fotky k postprodukci. Počet fotografií není omezen.
Back to Top